Przejdź do treści

Kontakt

Zapraszam do kontaktu w sprawie renowacji lub serwisu
664 427 296

Warsztat rowerowy na Biskupinie.
ul. Kotsisa

Czytaj opinię innych w Google

Paweł Szambelan
Paweł Szambelan
14 Styczeń 2024
Polecam w 100%! Świetny kontakt, profesjonalne podejście, przed wykonaniem możliwość wyboru, zmiany i dopasowania projektu. Widać ogromną pasję i zajawkę na to co się robi, także chapeau bas 🙂👌 Efekt końcowy - totalny sztos! Jak ktoś zastanawia się nad daniem drugiego życia swojemu rowerowi to uderzać w ciemno i nie zastanawiać się!
Agnieszka Kozłowska
Agnieszka Kozłowska
6 Styczeń 2024
10/10, bardzo miła obsługa i szybka pomoc 🙂
Natalia Krupa
Natalia Krupa
23 Listopad 2023
Świetny kontakt, dużo uśmiechu 🙂 Serwis wykonany ekspresowo. Konkretne i cenne wskazówki jak dbać o rower, żeby był jak najdłużej sprawny. Warto odwiedzić to miejsce, nawet jeżeli jest 'nie po drodze'. Po wykonanym serwisie mój rower został naznaczony, nie jedzie, a płynie. Klasa. Fajnie się patrzy na takich zajawkowiczów. Będę wracać. Różowe owijki niech czekają do wiosny 🙂 Polecam!
Basik K
Basik K
9 Listopad 2023
Serdecznie polecam to miejsce☺️ kontakt z Panem super, naprawa wg uzgodnień a nawet więcej jeśli były jakieś drobne rzeczy dodatkowo, przedstawione różne opcje cenowe montowanych części, rowery po naprawie chodzą i wyglądają naprawdę dobrze a cena za usługę naprawy…nie wiem czy we Wrocławiu jest opcja znalezienia czegoś równie korzystnego. Bardzo, bardzo polecam!
Rafal Blaszczyk
Rafal Blaszczyk
7 Listopad 2023
Wymiana dętki i opony błyskawiczna. Przy okazji naprawienie błędu poprzedniego serwisu innego punktu serwisowego. Cena bardzo przystępna. Polecam. Pierwszy raz byłem i na pewno nie ostatni.
Luca Stasiak
Luca Stasiak
6 Listopad 2023
Rewelacyjny Servis. Opony kaseta łańcuch plus regulacja 2h. Szok. Pełne doradztwo odnośnie przyszłych modyfikacji. Szczerze polecam każdej osobie czerpiącej przyjemność z jazdy i ceniącej swój czas.
Tomasz Grudziński
Tomasz Grudziński
31 Październik 2023
Kiedy inni fachowcy mówili „stary rower to lepiej oddać na złom i nowy kupić”, Pan Bartosz wiedział, że do klasyków nie podchodzi się z brutalnością, tylko z sercem. Rower po serwisie jest w pełni sprawny i oby służył w zdrowiu jak najdłużej. Szczerze polecam !
Jakub B
Jakub B
21 Październik 2023
Pan pomógł radą przez telefon, mimo że nie mial żadnej kasy z tego. Szacun!
Wiśniewski
Wiśniewski
5 Październik 2023
Przyjazna obsługa. Naprawa mojej szosówki była przeprowadzona w terminie, a jakość pracy była wyjątkowa. Uczciwy serwis.
Anna Karawan
Anna Karawan
29 Wrzesień 2023
Super expres, myślałam,że będę musiała zostawić rower, a tu mam zrobiony od ręki, dziękuję pięknie 🙂