Przejdź do treści

Kontakt

Zapraszam do kontaktu w sprawie renowacji lub serwisu
664 427 296

Warsztat rowerowy na Biskupinie.
ul. Kotsisa

Czytaj opinię innych w Google

Bartosz Mirtynski
Bartosz Mirtynski
5 Lipiec 2024
Polecam serdecznie
Katrusya
Katrusya
4 Lipiec 2024
Wielkie dzięki! Fajna robota! Rower stoi już 5 lat i dzięki Panu Bartkowi jest teraz jak nowy! Polecam korzystanie z serwisu pana Bartka:)
Łukasz Zgrzebski
Łukasz Zgrzebski
26 Czerwiec 2024
Szybka pomoc z zardzewiałym łańcuchem. Miły, pozytywny wlaściciel z pasją do rowerów. Polecam. :)
Jakub Zarzycki
Jakub Zarzycki
22 Czerwiec 2024
Bardzo dobry serwis rowerowy na Wielkiej Wyspie. Wszystko sprawnie, rzeczowo, klarownie i w przystępnej cenie. Polecam!
sameh hakim
sameh hakim
16 Czerwiec 2024
Moja żona i ja skorzystaliśmy z serwisu pana Bartka. W moim górskim rowerze trzeba było wyregulować szprychy - zrobione dobrze i w przystępnej cenie :) w starym miejskim rowerze żony było więcej roboty - wymiana kabla przerzutek, czyszczenie łańcucha, mocowanie koszyka na kierownicy, żeby nie wadził o kable… Po wspólnym kombinowaniu udało się to zrobić dobrze. Musieliśmy wrócić jeszcze z centrowaniem tylnego kola, ale ostatecznie żona mówi że rower znów śmiga :) kontakt z serwisantem dobry, i ceny nie do przebicia! Widać ze pan Bartek zajmuje się rowerami z pasji. Dziękujemy!
Jakub Kamiński
Jakub Kamiński
14 Czerwiec 2024
Znakomity kontakt. Wszystkie ustalenia wykonane wzorowo. Moja Gazela dostała drugie życie, śmiga jak należy. Wrócę na pewno z innymi rowerami :)
Kinga Sienkiewicz-Kokot
Kinga Sienkiewicz-Kokot
23 Maj 2024
Bardzo profesjonalna, szybka i miła obsługa. Jedno popołudnie i rower sprawny. Dodatkowo Pan Bartek służy fachowym doradztwem. Naprawdę polecam. Na Wielkiej Wyspie bezapelcyjnie najlepsza i najszybsza pomóc w kłopotach rowerowych!
Katarzyna Szumilas
Katarzyna Szumilas
22 Maj 2024
Ekspresowy serwis w świetniej cenie! Mimo wysokiego sezonu mój rower został przyjęty i naprawiony tego samego dnia. Wszystkie wykonane czynności zostały podsumowane w wiadomości SMS i czytelnie wycenione. Wszystko działa bez zarzutu. Już szykuje drugi rower do oddania :)
Symonida Modras -Bartoń
Symonida Modras -Bartoń
22 Maj 2024
Wszystko szybciutko zrobione. Jestem bardzo bardzo zadowolona. Cena też super. No po prostu dokładnie kogoś takiego szukałam i znalazłam. Już poleciłam wszystkim znajomym z okolicy 😅